.

1 Чифт Крака Грижа На Подложката На Пластира Чорапи Гел Плантарна Фасциит Арка Подкрепа Ръкав Чорапи Петата Възглавница Подложки За Краката Кръпка Грижи Комплекти

1 Чифт Крака Грижа На Подложката На Пластира Чорапи Гел Плантарна Фасциит Арка Подкрепа Ръкав Чорапи Петата Възглавница Подложки За Краката Кръпка Грижи Комплекти

4.69
BGN 4.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


1 Пар Нозе Грижа Влошки Печ Чорапи Гел Plantar Fasciitis Лак Поддршка Ракав Чорапи Пета Перница Нога Влошки Печ Грижа Алатка Колекции
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Заштитни на лак ублажување на болки и други симптоми на замор одење.
Точни се грижи medial надолжни лак поддршка, амортизирање на шок, за да се поправи рамни стапала.
Лак нога, plantar притисок дисперзија.
Тоа се прави на силиконски гел и растеглив материјал, квалитетот на кој е одличен.
Цената е конкурентна.
Спецификации :
Боја : Сива
Големина : 11*8cm
Материјал : Гел + Водат ткаенина
Пакетот Вклучува :
1 Пар x Нозе Грижа Чорапи

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Инструмент За Грижа За Краката
търговска марка:
ЯНЬЦИНА
Размер:
11*8cm
Тип:
Пластир За Крака
Номер На Модела:
Чорапи За Грижа За Краката
Материал:
Гел + еластична тъкан