.

50 бр./лот PP 50 мл безвоздушная бутилка безвоздушный помпа за лосион, 50 мл BB крем бутилка вакуумно бутилка, пластмасови опаковки, бутилки безвоздушные

50 бр./лот PP 50 мл безвоздушная бутилка безвоздушный помпа за лосион, 50 мл BB крем бутилка вакуумно бутилка, пластмасови опаковки, бутилки безвоздушные

BGN 93.92

Сума
Налично за поръчка


80ml airless пумпа вакум шише шише за крем, око крем суштината Употреба : 1) Ова е unrefillable airless шише, откако се зацврсти долу тоа е тешко да се отвори, ве молиме пополнете го сочинуваат пред се зацврсти. 2) Кога се пополни содржина, тоа многу tuch дното на пумпа Боја : Виолетова, црвена, зелена бела или јасно, ве молиме да ни остават порака, инаку ние испрати случајно Големина : D45*H118mm, Капацитет : 80ml, : )

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Материал:
Пластмаса
Размер:
50ml
Воспользуйся:
Крем За Грижа За Кожата На Лицето
За Промишлена Употреба:
ЛИЧНА ХИГИЕНА
Вид Печат:
безвоздушный помпа
Цвят:
Лилаво, червено, зелено
Обемът на:
80 мл
is_customized:
Yes