.

100 ml пластмасова бутилка с мастило 100cc е иглата капачката на бутилката реагент капка бутилка за лепило пигмент на едро Безплатна доставка

100 ml пластмасова бутилка с мастило 100cc е иглата капачката на бутилката реагент капка бутилка за лепило пигмент на едро Безплатна доставка

70.21
BGN 63.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.ако имате било какви барања, ве молиме контактирајте со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
100ml Пластични мастило шише Игла носот празни шишиња reagent капка Шише за лепак пигмент промет на големо со Бесплатен превозот
Капацитет : 100ml, 100cc
Материјали : ЈП
Шише боја : бело, проѕирни
Капа боја : јасно, сина
Забелешка : За боја , ве молиме оставете порака за да не информираат што боја ви треба, или ние ќе се испрати по случаен избор.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
100ml
Номер На Модела:
100 мл
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Категория инструменти:
инструменти за красота, козметични
спецификация на грим:
нормален размер
цвят на дюзи:
бял / прозрачен / черен
Воспользуйся:
реагент, лепилен пигмент
За Промишлена Употреба:
ЛИЧНА ХИГИЕНА
Вид Печат:
Покриване На Носа Игла
is_customized:
Yes