.

50 бр. / лот Нови 15 г 30 г 60 г в 100 г алуминиева крем Jar алуминиев крем малка мини кутия празна козметични грим опаковка бутилка контейнер

50 бр. / лот Нови 15 г 30 г 60 г в 100 г алуминиева крем Jar алуминиев крем малка мини кутия празна козметични грим опаковка бутилка контейнер

37.58
BGN 36.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Сосема нов и Висок quanlity
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
10% ПРОДАЖБА АКО ЦЕЛ над 5 Многу Име на Производ : 15g 30g 60g 100g алуминиум Крем Тегла Спецификација големина : 15g дијаметар 40mm висока 17mm тежина : 4.5 g 30g дијаметар 46mm висока 26mm тежина : 7.6 g 60g дијаметар 65mm висока 20mm тежина : 10.7 g 100g дијаметар 80mm висока 27mm тежина : 18.5 g Материјал : Алуминиум Погодна за пакување крем примероци итн.
Спецификација : Карактеристика : Сите тегла Сребро, Круг & Мазна , Дебели База, Со Различни Други Добавувачот е Мерење : Како погоре Капацитет : 15ml,30ml,60ml,100ml Пакување : OPP кеси ,Надворешниот картон

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Всичко за продукта

Технически характеристики:
15 грама, 30 грама, 60g стомана, 100гр
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
15g 30g 60g 100g
Номер На Модела:
празна банка
Пластмасов Вид:
PS
Воспользуйся:
Крем За Грижа За Кожата На Лицето
За Промишлена Употреба:
ЛИЧНА ХИГИЕНА
Повърхностна Обработка:
ситопечат
Вид Печат:
майната-надолу на кутията
Номер На Модела:
100 грама дебела в основата на
Използва Се За:
крем, козметика, ронлив прах,нийл-арт
Материал на капака:
Алуминий
Материал бутилки:
Алуминий
Материал:
Алуминий