.

50шт 15 мл празни безвоздушные вакуум бутилки помпа / High-end еднократна употреба безвоздушный помпа лосион бутилка от 15 мл

50шт 15 мл празни безвоздушные вакуум бутилки помпа / High-end еднократна употреба безвоздушный помпа лосион бутилка от 15 мл

BGN 82.80

Сума
Налично за поръчка


50pcs/многу Вакуум шишиња / high - end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless шише, Може да се користи . 2) Кога се пополни содржина, тоа многу tuch дното на пумпа Боја : Trasparent боја, Големина : D26*110mm, Капацитет : 15ml Материјал : КАКО ,+ Елоксирани

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Материал:
Пластмаса
Размер:
50pcs
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
Крем За Грижа За Кожата На Лицето
За Промишлена Употреба:
ЛИЧНА ХИГИЕНА
Цвят:
Златни
Обемът на:
15 мл