.

Професионален 5bits / Set пилочки за нокти електрически маникюр Nail Art File set Пробийте, Art Salon Manicure Pen Tool, полски продукт за грижа за краката

Професионален 5bits / Set пилочки за нокти електрически маникюр Nail Art File set Пробийте, Art Salon Manicure Pen Tool, полски продукт за грижа за краката

5.04
BGN 5.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка

Функција : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури 2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн. 3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон употреба 4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба. Ова нокти во собата може да има вашиот ноктите гледа како сте имале професионален маникир со само неколку едноставни чекори. Се одликува со голема брзина на ротација доволно моќни за да го намали и обликот тешки acrylics и ноктите, но сепак е доволно нежна да работат на кутикулите и слаби или разделување на ноктите. Овие моќни ротации во комбинација со едни со прецизност направена ноктите на главата ви овозможува да sculpt, обликот, мазна и сјај на вашите нокти брзо и лесно. Со Салон Shaper тоа никогаш не било полесно да се добие професионален изглед нокти дома. Не поминат еден ден со оштетен, напукнато или непријатно изглед на ноктите. Салонот Shaper ќе ви даде дека професионален изглед сте секогаш сакав без трошок. Shaper големина : прибл. 16.5 cm/6.5" Напојува од страна на 2 АА батерии (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Пакет Електрични Нокти Пенкало х 1 , Малку x 5 Професионални 5bits/Set Нокти Датотеки Електрични Нокти Помине Уметност Датотека поставите Вежба,ликовен Салон Маникир Пенкало Алатката,полски Нозе Производ за Нега на Ноктите Алатки Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети. 2) Вашите повратни информации е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации или отворен спор ако имате било каков проблем со нашиот стока или услуга. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници). Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Или не,ве молиме да се поправи тоа, пред да се изврши плаќање. 2) ве Молиме оставете порака при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина,и др.). Превозот и Предавање Услови : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата е потврдено. 3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 45 работни дена. Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Ние не може да гарантира пристигнувањето време, се надевам дека ќе можат да го разберат и да бидат трпеливи. 6) превозот цена и објектот цената не вклучува никакви увозни даноци, давачки и давачки, купувачите се одговорни за царински давачки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
пила за нокти
Брой:
1бр
Материал:
Акрил
Напрежение:
Universal
Номер На Модела:
NS-gj0004
търговска марка:
климонла
Размер:
Plastic
Is_customized:
yes
Комплектът Включва:
Електрическа писалка за маникюр x 1 bit x 5
Брой:
1set професионален 5in1 пилочки за нокти
Място на произход на стоките:
КН;GUA
Тип Елемент:
Висококачествена Професионална Пила За Нокти
Размер:
approx. 16.5cm/6.5
Характеристика:
лепите, формуйте, приглаживайте и заблестете ноктите
Предмет на:
manicura manucure vernis ezflow ongle unhas
Име:
Професионални Инструменти За Маникюр Зашкурить Буфер Файлове
бележка:
Захранва от 2 батерии AA (не са включени в комплекта)