.

Продажба на едро 100шт на висококачествени стъклени бутилки лосион 30 мл с помпа и злато 50 мл стъклена бутилка лосион с алуминиеви капачки за мъгла

Продажба на едро 100шт на висококачествени стъклени бутилки лосион 30 мл с помпа и злато 50 мл стъклена бутилка лосион с алуминиеви капачки за мъгла

181.60
BGN 173.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

30ml високо-одделение стаклено шише + лосион пумпа имаме МАГЛА СПРЕЈ ПУМПА и ЛОСИОН ПУМПА за да одговара со овој шише. Pls оставете порака за да ни го вашето барање за пумпа млазницата избор кога ќе го поставите цел!!! [Материјал] : стакло + златна позлатен Боја : Златна [Капацитет] : 30ml [Дијаметар] : 3.3 cm [Висина] : 10.8 cm (висина вклучувајќи капак) Користи : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! [Процес] : 1800 степен на топлина позлатени [Test] : висок дебелина, еден метар пад не е лесно да се кршат. [Спаси] : висока темна отпор, освен за етерични масла на подобро. Употреба : парфем шишиња, масло шишиња, шишиња, и така натаму! Димензии : 100 ml : завртка капи : Вкупна висина : само 11,6 см, со дијаметар : 4.5 cm, печатени димензии : Должина 4.2 cm Висина : 6 cm. 100 ml : млазницата : Вкупна висина : 14 см, со дијаметар : 4.5 cm, печатени димензии : Должина 4.2 cm Висина : 6 cm. 100 ml : dropper : Вкупна Висина : 13.2 см, со дијаметар : 4.5 cm, печатени димензии : Должина 4.2 cm Висина : 6 cm. 50 ml : завртка капа : : Вкупно висина : 9.7 см, со дијаметар : 3.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 см висина : 5.2 cm. 50 ml : млазницата : Вкупна висина : 12 см, со дијаметар : 3.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 см висина : 5.2 cm. 50 ml : dropper : Вкупна Висина : 11.2 см, со дијаметар : 3.6 cm, печатени димензии : должина 3.3 см висина : 5.2 cm. 30 ml : завртка капи : Вкупна висина : 8.4 см, со дијаметар : 3.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.5 cm. 30 ml : млазницата : Вкупна висина : 10.8 см, со дијаметар : 3.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.5 cm. 30 ml : dropper : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 3.3 cm, печатени димензии : должина од 3 см висина : 4.5 cm. 20 ml : завртка капи : Вкупна висина : 7.5 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.3 см Висина : 4 cm. 20 ml : млазницата : Вкупна висина : 10 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.3 см Висина : 4 cm. 20 ml : dropper : Вкупна висина : 9.5 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени Димензии : Должина 2.3 см Висина : 4 cm. 15 ml : завртка капи : Вкупна висина : 6.7 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени димензии : должина 2.3 см висина : 3.5 cm. 15 ml : млазницата : Вкупна висина : 9.3 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени димензии : должина 2.3 см висина : 3.5 cm. 15 ml : dropper : Вкупна висина : 8.5 см, со дијаметар : 2.7 cm, печатени димензии : должина 2.3 см висина : 3.5 cm. 10 ml : со завртка капи : Вкупна висина : 6.2 см, со дијаметар : 2.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm. 10 ml : содржи млазницата : Вкупна висина : 8.5 см, со дијаметар : 2.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm. 10 ml : содржи dropper : Вкупна висина : 8 см, со дијаметар : 2.5 cm, печатени Димензии : Должина 2,2 см Висина : 3 cm.
А. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Б. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. C. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Номер На Модела:
30 мл
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба