.

Дърво на памучен тампон, козметика, перманентен грим здраве медицински ухото бижута чисти пръчки бъбреците Съвет 10 см cotonete

Дърво на памучен тампон, козметика, перманентен грим здраве медицински ухото бижута чисти пръчки бъбреците Съвет 10 см cotonete

BGN 3.18

Сума
Налично за поръчка


100pcs Дрво Памук Брис Здравје Козметика Трајна Шминка Уво Накит Чисти Стапови Пупки Совет Медицински 10cm cotonete
Функција :
Материјал : памук
Големина : 10 cm Пакет : 100 парчиња Тоа не е лесно да падне , Одлична за трајна шминка , козметика , или на друг модел на одлуки, керамика, накит, ткаенина украси, хоби, уметност и занаети Разноврсна алатка за чистење, со детали, и примена на боја, лепак, епоксидни, подмачкување, итн.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Памучен Тампон
Брой:
100шт
Материал:
Памук
Размер:
10cm
Номер На Модела:
тампони