.

6шт 2 унции 60 мл Амбър стъклен пръскачка с фин мъгла спрей за етерични масла за ароматерапия парфюми празни козметични контейнери

6шт 2 унции 60 мл Амбър стъклен пръскачка с фин мъгла спрей за етерични масла за ароматерапия парфюми празни козметични контейнери

20.78
BGN 19.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка


Пакувањето Вклучува : Килибар стаклени шишиња 6 парчиња, 2 оз(60ml) секој. Црна фина магла sprayer 6 парчиња.
Карактеристики на производот : 6 - 2 оз, Килибар Стаклени Шишиња, со Црна Фина Магла Распрскувачи, и Прашина капи. Совршен за етерични масла, парфеми масла, или на други течности. Сигурно, безбедно и практично пакување. Одличен за патување, погодно се вклопува во вашата чанта. Килибар Стакло ги Штити Од Штетните УВ Зраци. Секој шише е течење доказ тестирани.


Всичко за продукта

Технически характеристики:
60 мл
Материал:
Кехлибар
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
60ml
Номер На Модела:
Бутилки За Многократна Употреба
Материал:
Стъкло
За Промишлена Употреба:
козметична опаковка
Воспользуйся:
Етерични масла, ароматерапия, красота
Вид Печат:
мелкодисперсные опаковки мъгла
Цвят:
Кехлибар
Стил:
Бостън Кръг
Технически характеристики:
60 мл, 2 мл
Кораби От:
Китай
is_customized:
Yes
Повърхностна Обработка:
ситопечат