.

1 комплект 26шт творчески разлив-траен маникюр пръст на кутията лак за нокти формата на щит

1 комплект 26шт творчески разлив-траен маникюр пръст на кутията лак за нокти формата на щит

3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет.
Природни нокти крива, лесен за употреба, добра алатка за да се задржи лак од одлевање.
26pcs/set, 10 големини, погоден за сите нокти со различни големини.
Опремени со 1 лист француски водич ленти за да се создаде француски ноктите.
Обновливи и издржливи.
Погодна за двете професионални салон употреба и лични домашна употреба.
Спецификации :
Количина : 26 Pcs
Големина : 10 големини, како што сликите покажуваат
Материјал : Пластика
Боја : црвена Роза
Пакет inclueded :
26 Pcs Нокти Прст Опфаќа
1 лист француски водич ленти
Плаќање : 1. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата. 2. Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 3. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. 4. Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки или даноци. Испорака : 1. Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од денот на исплата е расчисти. 3. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично трае 15-45 дена да пристигне повеќето земји преку редовни e-mail.Датум на испорака може да биде напредни или доцнење во зависност од ситуацијата.Како што се : различни земји,лошите временски услови, царинската clearence,празници,или други итни случаи.(Ве молиме да обрнете внимание на продавница соопштенија или пораки). 4. Ние може да ви ги испрати две пакет посебно ако производи надминува 2 Kg. 5. Кога постои било каков проблем по добиете производот ,ве молиме чувајте го во добро и се земе слики или да испратите видеа и контактирајте со нас во времето. Повратни Информации И Услуга : 1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. 2. Ние и ветуваме да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Сепаратор На Пръстите На Краката
търговска марка:
Родена Е Доста
Номер На Модела:
25683
Материал:
Пластмаса
Брой:
26шт
Размер:
As description