.

Ролка с 600*10ml в стъклена бутилка с лъжичка стъкло / метал за проба на бутилката валяк етерично масло духове на Кехлибар / розово / синьо / зелено / стъкло

Ролка с 600*10ml в стъклена бутилка с лъжичка стъкло / метал за проба на бутилката валяк етерично масло духове на Кехлибар / розово / синьо / зелено / стъкло

198.40
BGN 198.00 -0 %

Сума
Налично за поръчка


1.Контактирајте Со Нас
1) За Поголема количина шишиња контактирајте ме и јас ќе ви даде најдобра можна цена .Оваа цена е само за референца.
2) Секое прашање ,Pls слободно контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме да ви одговори во рок од 1-12hours ПОБРЗО (од понеделник до недела )
3) Ние имаме дел во акции кои може да се нареди секое време.
2.Производ Детали :
а) 10ml сино ,жолто ,јасно ,зелена ,мат јасно ,розова ,виолетова ,мат црна , портокалова ,виолетова ,црвена Боја се тркалаат на шишиња за да изберете .
10ml Празни Патување Мини Преносни Refillable Парфем Parfum Шишиња Етерично Масло стаклено Шише од не ' Рѓосувачки Челик Roller Ball
10ml зелена тек на шише
10ml сина тек на шише
10ml Пурпурна се тркалаат на шише
10ml Пинк се тркалаат на шише
10ml портокал се тркалаат на шише
10ml црвено се тркалаат на шише
10ml килибар се тркалаат на шише
10ml мат килибар се тркалаат на шише
10ml јасно се тркалаат на шише
10ml матирано Јасно се тркалаат на шишиња
б) Капаци
в)Стакло /Челик Roller Ball
3.Поврзани Со Тек На Шишиња Производи
а)4ml 6ml 10ml јасно се Тркалаат на шишиња
б )слој шарени
в)10ml јасно се тркалаат на шишиња со бамбус капа . челик топка
г) се Тркалаат на стаклени шишиња со бамбус капак и капак
4.Екстра Servic Печатење на Екран /топол печат логото на шишиња avaliable
5.Нашите Услуги
6.Пакување
7.Како да се цел
Ве молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка", по сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка "→"Купи од оваа продавачот", потоа го платат тоа.
8.Начин на плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Ако не знаете како да се плаќаат пари,
Ве молиме погледнете го линкот
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо.
9.Испорака
1) Ние брод во светот од DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, EMS,со Море или со вашата спедитор и така натаму.
2) Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по вашата исплата потврди.
3) Ако не го примите објект по 35 дена, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
10.Повратни информации
1), Ние ќе го цениме вашиот потврда за прием на стоки ПОБРЗО ќе се примени на стоки .
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации( 5 ѕвезди ) нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас директно пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка!
4) Нашата најголема желба е да ги подобриме нашите услуги да се обезбеди дека имате добар шопинг искуство.
11.Други Топла Продажба На Производи .
.

Всичко за продукта

Технически характеристики:
Златна алуминиево покритие, Сребърна капачка с линия, Черно алуминиево покритие, черна капачка с линия, златна капачка с линия, Сребърна капачка е на линия
Материал:
Стъклени Бутилки
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Номер На Модела:
10 мл матиран Амбър синьо черни цветни хвърляне на бутилки
Размер:
10ml
Име на продукта:
10 мл Амбър, прозрачно, оранжево, синьо, зелено, лилаво, розово хвърляне на бутилки
Воспользуйся:
Преобръщане на стъклени бутилки за парфюми
Обемът на:
4 мл, 6 мл, 10 мл
запечатване:
Преобръщане на капака на завършил винт пластичной
Предмет на:
Флакона на парфюма проба се движат стъкло с лъжичка валяк.
Включва:
Стъклена Преобръщане На Бутилки, Алуминиево Покритие, Стомана Шарике
цвят на бутилки:
Амбър, ясна померанцовая, синя, зелена лилаво и розово и штейновая черна яснота и т.н.
За Промишлена Употреба:
Флакона на парфюма / етерично масло се изсипва парфюми в бутилки, аромат, масло, друго
Време на изпълнение на поръчката:
12-24часа
OEM:
Много цветове на разположение и могат да имат лого печат на екрана за бутилки