.

9 двойката е невидим силикагел високи токчета възглавница протектор силиконови крака обувки задната поставяне на подложки стелки етикети грижа за краката инструм

9 двойката е невидим силикагел високи токчета възглавница протектор силиконови крака обувки задната поставяне на подложки стелки етикети грижа за краката инструм

20.13
BGN 15.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


9 Pair Невидливи Силика Гел Високи Потпетици Перница Заштитник на Силиконски Нозе Чевли Назад Вметнете Влошки Табани Налепници Нога Нега Алатка
Производ Функција : Мека, удобно, карактеристики во здравствената заштита, масажа, релаксација, итн. Може да Идеален за дами " чевли, високи потпетици, кожени чевли, спортски чевли, нови чевли, итн. Може да ви помогне да се прилагоди на просторот на внатрешноста чевли, направи чевлите повеќе удобни и погодни за вашите нозе. Сосема нов и висок квалитет на Меки силиконски гел материјал ја спречува потпетици од гребење и плускавци. Се заштитат и да се релаксираат потпетици и да се направи сите видови на чевли удобни. Поглезите вашите нозе со одење-на-на-облак joyfulness. Пакет се Вклучени : 9 пар Силикони Пета Назад Невидливи Налепници

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Сепаратор На Пръстите На Краката
Размер:
Foot Care Tool
Брой:
9 двойки
Материал:
Силикон
Номер На Модела:
Невидими Гел Етикети На Петата Отзад
търговска марка:
NIDETX