.

Безплатна доставка Hotsale 100шт 8 мл празна пластмасова дръжка форма на парфюми дезинфектант за ръце спрей за пътуване преносим инхалатор парфюми

Безплатна доставка Hotsale 100шт 8 мл празна пластмасова дръжка форма на парфюми дезинфектант за ръце спрей за пътуване преносим инхалатор парфюми

70.24
BGN 67.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен Превозот Hotsale 100pcs 8ml Празни Пластични Пенкало Форма Парфем Рака Sanitizer Спреј Шише, Патување Преносни Парфем Atomizer
1). 8ml Спреј пластика парфем шише/Пен рака sanitizer
2). за пополнување рака sanitizer, парфеми , козметика
1. Општи Информации :
1). Име : 8ml рака sanitizer парфем спреј шише со клип капа
2). Број на модел : Г-P-02
3). Големина : 8ml
4). Материјал : пластика ПП
5). Боја : полу-транспарентно, проѕирен
6). Употреба : рака sanitizer спреј шише, лична нега refillable шише, парфеми , козметика, средства за чистење материјали, патни контејнери
7). Сервис : ОЕМ, ODM, печатење на екран, етикета, налепница, логото
8). Ние би можеле да го дизајнира модел според вашите потреби.
9). Сигурен квалитет, competitve цена и неизмерно парична казна од пакување.
10). Испорака време : во рок од 2 - 5 дена по уплатата примени.
2. Пакување :
1). Шишиња и пумпи се спакувани во различни поли кеси, а потоа се стави во добар квалитет на хартија кутија со пена.
2). Изненадување подарок ќе бидат спакувани во хартиена кутија
3. Бесплатни примероци :
Ако ви се допаѓа нашите други производи, што би можело да ни кажете преку али истите да се изречни или e-mail.
ние би сакале да ви ги испрати на бесплатни примероци.
4. Превозот :
Превозот
компанија
Следење
веб-сајт
Проценето
време
Забелешка
EMS
www.ems.com.cn
Европа7 дена
САД-5-7 дена
Океанија5 дена
Канада-5-7 дена
Mexicia-5-7 дена
FEDEX
www.fedex.com
FEDEX IP 3-5 дена
FEDEX ОДНОСНО 5-7 дена
E-EMS
www.ems.com.cn
Ascia—2-4 дена
Европа-5-7 дена
Канада-5-7 дена
Други-7-10 дена
Земја како што е подолу : Тајван, Хонг Конг, Јужна Кореја, Сингапур, Јапонија, велика БРИТАНИЈА,Франција, Шпанија, Netherland, Украина,Белорусија, Русија, Канада, Бразил, Австралија
E-пакет
www.ems.com.cn
САД—7-10 дена
Русија—7-15 дена
САД, Австралија, Канада, велика БРИТАНИЈА, Франција, Русија
5. Забелешки :
1). Купувачи се одговорни за плаќање на сите давачки, даноци и давачки кои се наметнати од страна на нивните соодветни владата.
2). Превозот се разликуваат :
Бидејќи тежини се разликуваат, вашиот превозот цена за повеќе предмети може да биде помалку од она што се појавува.
Да ви помогне да заштедите пари на превозот, ве молиме ни e-mail пред да плаќаат.
Па ние може да се провери и да се ревидира превозот цена.
6. Повратни информации & По продажба на Услуги :
1). Откако ќе го добиете пакетот, ве молиме ги споделите со нас вашата идеја на нашите производи, пакување, и нашите услуги.
2). Ако ви треба ни да се подобрат услугите, ве молиме пишете ни.
3). Ако мислите дека правец на нашите производи, ве запознаеме со нашата продавница на вашето семејство, пријателите, вашиот colleage.
Благодарам многу за вашето драгоцено време за посета на нашата продавница.
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, plz љубезно да ја додадете нашата продавница за вашата продавница листи.
За било какви прашања, plz ве молиме ни e-mail или да ни остават пораки.
Со почит, надевајќи се дека ние би можеле да имаат убаво соработка : )
Многу Благодарам & Почит.
Бесплатен Превозот Hotsale 100pcs 8ml Празни Пластични Пенкало Форма Парфем Рака Sanitizer Спреј Шише, Патување Преносни Парфем Atomizer

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
търговска марка:
IMIROOTREE
Размер:
8ml
Номер На Модела:
МР-Р-02
Повърхностна Обработка:
Коледа
Цвят на дозатора / дезинфектант за писалки:
прозрачни, полупрозрачни
Функции дезинфектант за дозатор / дръжки:
спрей дезинфектант за ръце, парфюм, козметика, улични контейнери
Характеристики:
матово, кастрирани, удобен
Подобен размер:
8 мл 5 мл, 10 мл са също на разположение)
Опаковка:
торба, хартиена кутия
is_customized:
Yes
Материал:
PP (пластмаса)