.

Безплатна доставка 10шт 5 мл ролка за стъклена бутилка етерично масло бутилка Roll-On черна пластмасова капачка проба духове празна бутилка

Безплатна доставка 10шт 5 мл ролка за стъклена бутилка етерично масло бутилка Roll-On черна пластмасова капачка проба духове празна бутилка

13.09
BGN 12.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


5ml Стаклено Шише Тек На Празен Мирис Парфем Етерично Масло Шише 5ml напомна На Црна Пластична Капа за Шише
МНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои. Ви благодариме ! Висок квалитет направи добра опција за вас. Функција : Име на Производ : 5ml се Тркалаат Стаклени Шишиња Капацитет : 5ml Вклучуваат : Стаклено Шише, метал Boll, Пластична Капа за Шише Боја : Жолто, Сино, Роза, Зелен димензии : дијаметар : 16mm; висина : 45mm; вкупна висина : 57mm Употреба : парфем, мирис, масла, други нега на кожата производи Превозот начини : Fedex, DHL, UPS-от, ТНТ, EMS Превозот
Ние сме professinal снабдувач на за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето. Ние сме директни фабрика локална во предградие Шенжен, кој ги има најголемите електронски пазарот во Кина, и затоа може да prodive competitve цена и многу најдобри serive во сите аспекти.
Ние Брод вашата нарачка во рок од 2 -5 работни дена по извршената уплата расчисти како што се речиси сите објекти instock. EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 10 дена. DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. За Fedex ОДНОСНО или DHL превозот, ние може да providethe валидна следење на број следниот ден вашиот orderis испраќаат.
Бизнис денови : Од недела до петок Ние нудиме 7/24 полно работно време услуга,ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било каков проблем на мојот производ. Вашето барање ќе се одговори во рок од 8 часа. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни дена по добивањето на потврдување на уплатата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30-50 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот објект.Otherewise,ние ќе се земе во предвид дека објектот е примена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Всичко за продукта

Технически характеристики:
5 мл
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
5ml
Номер На Модела:
5 млрб