.

30 бр. / лот празни тръби балсам за устни Гланц за устни контейнери черно червило тръба Безплатна доставка

30 бр. / лот празни тръби балсам за устни Гланц за устни контейнери черно червило тръба Безплатна доставка

52.13
BGN 47.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
30pcs/многу Празни LIP BALM Цевки lipgloos Контејнери црна Кармин цевки Бесплатен Превозот
Diam : 1.8 cm
Висина : 7.22 cm
Материјал : капа PP, дното ГЛАСАЧКО место.
Добредојдовте на големо, ако треба рефус количество, ве молиме контактирајте со мене да се добие најдобрата цена!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Номер На Модела:
4g, 4 мл
Размер:
5ml