.

Бутилка спрей тъмно стъкло 500 x 100ml, голяма бутилка от кафяво спрейера мъгла

Бутилка спрей тъмно стъкло 500 x 100ml, голяма бутилка от кафяво спрейера мъгла

894.40
BGN 850.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


100ml стакло етерично масло шише со Подесувате Евидентно sprayer, 100ml килибар шише парфем, 100ml браун козметички масло спреј шише
Капацитет : 100ml
Sprayer : Подесувате евидентно магла sprayer
Пречникот на дното на дното : 44.5 mm
Вкупна висина : 140mm (шише со sprayer)
Висина на шише само без sprayer : 112mm
Максимална висина за label/печатење област : 73mm
Шише облик : бостон круг
Вратот големина : 18 DIN
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу.
http : //www..com/store/group/Essential-Oil-Bottle-5-100ml/1085051_253917276.html
Sunborn продавница ( продавница бр. 1085051) се фокусира на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети.
Експрес Слободен превозот 100ml зелено стаклено шише со pipette dropper, стаклено шише 100 ml зелена, 3.52 оз dropper стаклено шише US$ 589.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 100ml килибар стаклено шише со dropper, 100 кубика кафеаво стакло dropper шише, 100ml етерично масло шише US$ 589.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 100ml кобалт сина стаклено шише, сина dropper шише стакло, e течни шише, етерични масла и козметички сад US$ 589.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 100ml јасно стаклено шише со dropper, 100 кубика транспарентно стакло dropper шише, стаклено шише големо US$ 589.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Промоција 3000/Многу 2ml Стаклено Шише Парфем,Мини Стакло Парфем Шишенцето, Мал Шише Парфем US$ 668.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 3000/Многу 2ml Мали Стаклено Шише Парфем, 2 CC Мини Тестер Стакло Парфем Ампули,1ml,1,5 ml 3ml Е Достапна US$ 297.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 3000/Многу 1,5 ml Мини Стаклено Шише Парфем, 1.5 cc Стакло Примерок Ампули,1ml,2ml,3ml Е Достапна US$ 288.00 /многу
парчиња / многу
15ml сина лак шише, 15 cc кобалт сина стаклено шише со црна четка капа, 1/2 нокти убавина сад US$ 579.00 /парче

Всичко за продукта

Технически характеристики:
Кехлибарена бутилка
Номер На Модела:
GEP10026
Размер:
100 ml 100 cc 3.38 oz
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Обемът на:
100 мл, 100 куб. см, 3,38 грама
Цвят на бутилката:
Кехлибар
цвят на пулверизатор:
Черен
Формата на бутилката:
Бостън Кръг