.

1000шт 3,4 мм дълги медни разкроена разкроена микро пръстени тръба евро брави за перата на натрупване на човешки косъм инструменти аксесоари

1000шт 3,4 мм дълги медни разкроена разкроена микро пръстени тръба евро брави за перата на натрупване на човешки косъм инструменти аксесоари

BGN 9.58

Сума
Налично за поръчка

Објект : Евро Брави/ Бакар разгореа цевка/коса екстензија цевка Големина : 3.4x3.0x6.0mm (надворешниот кол. x внатрешна кол. x должина) Достапни бои : 1# Црна, 3# Темно кафеава боја, 5# Браун, 6# Сива русокоса, 8# Темно русокоса, 11# Светло кафеава, 13# Русокоса Пакување : 1000pcs /торба ве молиме да ни кажете боја сакате. Answer : ___________________________ Note : 1# Црна боја ќе бидат испратени ако не ни кажуваат бои што сакате. Лесно Шопинг pls употреба на шопинг количка да се направи цел повеќе од еден објект,кликнете на "View Мојата Продавница" или "View My Врвот Продажба на Производи" на горниот десен агол на веб страница, тогаш Додадете во Кошничката - Продолжете со Купување - Прикажување на Шопинг Количка - ги Проверите Сите Ставки - Купи Сега Плаќање 1. Начин На Плаќање : Зачувам; Paypal; Т/T;Western Union. 2. Уплатата треба да се изврши во рок од 7days на поставување на својата цел. 3. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Превозот 1. Цел нормално ќе биде предаден во рок од 72 часа по уплатата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа, инаку,ние ќе брод вашата точка база на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално ,тоа трае 10-30 дена да пристигне со авион Mail,и да ги преземат 5-15 бизнис од Експрес(EMS,UPS-от,DHL).Обично во јужна Америка превозот време ќе биде неколку дена подолго од погоре. 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,како што е губење на време во царина или други евентуалното одлагање.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ако dona€™т добиете предмети во рамките на 30days. со авион Mail(15days од Express), ве молиме контактирајте со нас.И тогаш ние ќе ви помогнат да го земе. Врати/Exchange 1. Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена. 2. Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна откако ќе прими пакет, И контакт со неисправни предмети квантитетот и јасна слика. Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми. 3. Ако сте задоволни со производи, среќни со договорот. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.тоа е многу важно за нас, ви благодарам многу! Среќен Шопинг Онлајн

Всичко за продукта

Цвят:
1 Черен, 3-тъмно кафяв, 5 Кафяв, 13 блондин, 11 светло кафяво, 8 тъмно кафяво, 6 сив блондин
Тип Елемент:
Звена, Пръстени И Тръби
търговска марка:
ВАСИГ
Материал:
Мед
Брой:
1000 бр.
Номер На Модела:
JFK3436 - #1
is_customized:
Yes
Цвят:
1# Черно
Размер:
3.4x3.0x6.0mm