.

500 x 100 мл прозрачен стъклен флакон с парфюм, распылительная стъклена бутилка от 100 мл, 100 мл кремневая стъклена козметична бутилка

500 x 100 мл прозрачен стъклен флакон с парфюм, распылительная стъклена бутилка от 100 мл, 100 мл кремневая стъклена козметична бутилка

894.40
BGN 850.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


100ml стакло етерично масло шише со магла sprayer, 100ml јасно шише парфем, 100ml јасно козметички масло спреј шише
Капацитет : 100 ml
Sprayer : магла sprayer, бели и црни бои се на располагање, можете да ги оставите пораките кај вашиот цел да ни каже sprayer боја сакате.
Пречникот на дното на дното : 44.5 mm
Вкупна висина : 140mm (шише со sprayer)
Висина на шише само без sprayer : 112mm
Максимална висина за label/печатење област : 73mm
Шише облик : бостон круг
Вратот големина : 18 DIN
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу.
http : //www..com/store/group/Essential-Oil-Bottle-5-100ml/1085051_253917276.html
Sunborn продавница ( продавница бр. 1085051) се фокусира на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Добредојдовте да ја посетите нашата страница за да видите повеќе предмети.
Бесплатен Превозот 500 x 100ml стаклено шише со подесувате евидентно магла sprayer,100 кубика етерично масло спреј шише,парфем шише 3.38 оз US$ 559.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 500 x 100ml килибар стакло спреј шише, стаклено шише, магла sprayer кафеаво шише, парфем спреј килибар сад US$ 559.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 500 x 100ml сино стакло спреј шише, пумпа стаклено шише, магла sprayer кобалт шише, парфем спреј сина сад US$ 559.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 500 x 100ml зелено стаклено шише со црна магла sprayer, подесувате доказ спреј врвот шише, етерични масла спреј шише US$ 559.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Промоција 2000/Многу 10ml Alumium Шише Парфем, Refillable Парфем Atomizer, Метал Спреј Шише US$ 758.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот - Промоција 3000/Многу 2ml Стаклено Шише Парфем,Мини Стакло Парфем Шишенцето, Мал Шише Парфем US$ 668.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 3000/Многу 1,5 ml Мини Стаклено Шише Парфем, 1.5 cc Стакло Примерок Ампули,1ml,2ml,3ml Е Достапна US$ 288.00 /многу
парчиња / многу
(DHL)Бесплатен Превозот 1000/Многу Јасно 5 MLGlass Dropper Шише Со Алуминиумска Clourse, 5 ML Етерично масло Сад US$ 328.00 /многу
парчиња / многу

Всичко за продукта

Технически характеристики:
прозрачна бутилка
Цвят:
Бял спрей черен спрей
Номер На Модела:
GEP10014
Размер:
100 ml 100 cc 3.38 oz
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Обемът на:
100 мл, 100 куб. см, 3,38 грама
Цвят на бутилката:
Почистване
цвят на пулверизатор:
Черен
Формата на бутилката:
Бостън Кръг