.

1gdiamond shape powder case with sifter, cream bottle,eyeshadow container, power container, cream jar, Cosmetic Jar

1gdiamond shape powder case with sifter, cream bottle,eyeshadow container, power container, cream jar, Cosmetic Jar

BGN 67.20

Сума
Налично за поръчка


Точка бр : cjpd-3Б
МАТЕРИЈАЛ : КАКО
ГОЛЕМИНА : 3 ML со вода, ако за прав ,тоа е 1 G
dia27mm висина : 30мм
ИМА 3 SIFTER ЗА ВАШИОТ REFERRENCE : ЕДНА ДУПКА, 3 ДУПКА , 12 HOLES , PLS СОВЕТУВА КОИ SIFTER ВИ ТРЕБА КОГА СТАВАЊЕ РЕД .
за објектот :
Телото на шишето е транспарентен но дијамант форма боја , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Ова шише ќе се спречи производ доаѓаат во контакт со кислород за време на користењето да се зачува активна состојка и одржување на рок на траење. На Airless Пумпа Шише ќе помогне да се минимизира отпад како производ е турка нагоре за да се пумпа преку диск. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
1g
Номер На Модела:
CJPD-3Б
Цвят:
снимка
Воспользуйся:
КОНТЕЙНЕР ЗА КОЗМЕТИКА
Характеристика:
ЛИЧНА ХИГИЕНА
Размер:
1g
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Материал:
AS