.

100 бр./лот бял 1 двойка от миглите опаковъчни контейнери, е САМ фалшиви мигли блистер опаковка кутия, фалшиви мигли Блистерный пакет

100 бр./лот бял 1 двойка от миглите опаковъчни контейнери, е САМ фалшиви мигли блистер опаковка кутия, фалшиви мигли Блистерный пакет

58.62
BGN 53.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


100pcs/многу Бела 1 Pair Трепките Пакување Садот, Испразнете DIY Лажни Трепки Блистер Пакување Кутија, Блистер Пакет за Лажни Трепки
Бесплатен Превозот -100pcs/многу-
Точка Име : Трепките Сад
Боја : Бела + Јасно
Големина : 83x32x9mm
Материјал : Блистер Пакет
Количина : 100pcs/многу

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
83x32x9mm
Номер На Модела:
Контейнер За Мигли