.

5G Eye Shadow Powder Packing Case, козметичен калъф НЛО Flaying Saucer model, козметична опаковъчна кутия за грим, 50 бр. / лот

5G Eye Shadow Powder Packing Case, козметичен калъф НЛО Flaying Saucer model, козметична опаковъчна кутия за грим, 50 бр. / лот

73.44
BGN 62.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


5ml 5g Сенката за Очи во Прав Кутија, Козметички Случај, НЛО Flaying Чинијата модел форма Транспарентен Боја, со Лифт покрие Clamshell, Козметички Руменило шминка Пакување Кутија, DIY Сад
Бесплатен Превозот-50pcs/Многу.
Материјал : ГЛАСАЧКО место
Капацитет : 5ml, 5g

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
5g
Номер На Модела:
просеивающая окото
Цвят:
Ясно е прозрачно
Воспользуйся:
Крем За Грижа За Кожата На Лицето
За Промишлена Употреба:
ЛИЧНА ХИГИЕНА