.

Алуминиев въздушен филтър за 1/5 RC Hobby Model газ бензин бензин кола бъги камион подобрени детайли Hop-Up HSP Axial HPI Traxxas Losi

Алуминиев въздушен филтър за 1/5 RC Hobby Model газ бензин бензин кола бъги камион подобрени детайли Hop-Up HSP Axial HPI Traxxas Losi

17.41
BGN 15.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


1pc Сино/Сребрена/Жолта Легура на Алуминиум Воздух Филтер За 1/5 РК Хоби Модел Гас Бензински Бензински Автомобил Кабриолет Камион со Надградена Хоп-Up Делови HSP
Добредојдовте на Луди РК Небото,можете лесно да ги најдете сите видови на РК делови и Accs тука,само додадете нас како вашиот омилен продавачи ,често уживаат тука.
Скала : 1 : 5
Бренд : RCAWD
Предмет Бр. : N10191-3
Име На Производ : Филтер За Воздух
Бренд нови : Да
Пакет Количина : 1pc
Тежина : 128g
Опис :
Мерење :
Околу 65mm Околу 64mm
Околу 20mm Околу 5mm
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна во блиска иднина. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници) времето за Испорака е околу 7-60 работни дена да повеќето земји 7-15days во САД на 7-35days. за повеќето Азиски земји како Кореја/Јапонија/Singapore/Тајланд итн. 8-40days да европските земји,како велика БРИТАНИЈА/Шпанија/Франција/Австрија/Германија/Италија/Ирска итн. 13-56days да Канада 15-56days на руски 17-90 дена да Бразил Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема,ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.(изберете deffirent превозот начин според вашата различни потреба ) Забелешки : 1>ве Молиме, напишете вашето име, презиме,контакт број и детален адреса кога се потврди цел. И ние ќе брод, како на вашиот превозот информации. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата. 2>Целиот врв на превозот, како Божиќ, време на испорака ќе бидат одложени во некои области. Се врати и враќање на Сите врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка. Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги. Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци. Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси,данок,царина, итн. За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина. Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers. Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни. Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот. Повратни информации, Ние автоматски се остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку e Bay порака. Ние да се потрудиме да ги задоволи вас. (негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми) Од рокот за плаќање од 45 работни дена, ако купувачот не го добие пакети, ве молиме контактирајте ме. Кога ќе го добиете производот наиде на проблем или не ви се допаѓа овој проект, ве молиме контактирајте ме. Јас ќе ви даде најдобра услуга, испрати пакет повторно или целосна наплата, додека не сте задоволни.

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
Атрибути пълно с:
Корпуса/Шасито/Крило/Корона
За Тип Превозно Средство:
Автомобили
Принадлежности За Инструменти:
Събрани клас
Номер На Модела:
N10191-3
RC Parts & Ркц:
Двигатели
търговска марка:
RCAWD
Актуализация На Части / Аксесоари:
въздушен филтър
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
въздушен филтър
Материал:
Сплав От Алуминий
Състояние:
Чисто Нов
Пол:
Момчета И Момичета
Година:
2015
Държава производител:
Китай
номер на частта:
N10191-3
Тегло:
128г
Име на продукта:
въздушен филтър
Мащаб:
1
Брой Опаковки:
1бр