.

Mxfans 4 x RC1:10 On Road Car Blue Fish Scale Pattern гума гума+ 12spoke колесни джанти

Mxfans 4 x RC1:10 On Road Car Blue Fish Scale Pattern гума гума+ 12spoke колесни джанти

17.38
BGN 13.00 -25 %

Сума
Налично за поръчка


Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др. Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил.Имате широк избор во боја,модел одберете. Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас. Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер Спецификација : Mxfans Тркала Пневматик Боја : Сина Тркала Пневматик Материјал : Гумени Тркала Rim Материјал : Пластични Вкупната Тежина : 116g Тркала Пневматик Димензија : OD : 65mm/2.56 инчен ID : 52mm/2.05 инчен Ширина : 26mm/1.02 инчен Вкупната големина : 65x26mm/2.56x1.02"(ODx W) Тркало Пречник на Димензии : Дијаметар : 52mm/2.04" Ширина : 26mm/1.02" Хексагонална зглобови : 12mm/0.47" Димензија : 52x26mm/2.04x1.02"(Dx H) Бренд Име : Mxfans Функција : 1.Mxfans Риба скала модел сина гумени тркала пневматици,лесен за инсталација и лесен за да го отстраните. 2.12-Зборуваше пластични Mxfans джантите, добар изглед и мала тежина. 3.Со сунѓер внатре,заштита на вашиот тркала пневматик и тркалото на rim. 4.Погоден за РК 1 : 10 На Патот Тркачки Автомобил. Answer : ___________________________ Note : Mxfans пневматици и джантите се одделени, ќе треба да се соберат и лепак нив заедно со себе. Mxfans е нов бренд кој специјализирана во производство на РК Делови за Автомобили. Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др. Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил.Имате широк избор во боја,модел одберете. Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас. Packge вклучуваат : 4 x Mxfans Гума Пневматици 4 x Пластични джантите

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
RC Parts & Ркц:
Радиосистемы
За Тип Превозно Средство:
Автомобили
търговска марка:
Mxfans
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
Дистанционно Управление
Актуализация На Части / Аксесоари:
Гуми
Материал:
Дъвка