.

Baja CNC сплав 5T задни определя блок комплект за 1/5 HPI Baja 5b ss Rovan King Motor

Baja CNC сплав 5T задни определя блок комплект за 1/5 HPI Baja 5b ss Rovan King Motor

BGN 36.78

Сума
Налично за поръчка


Baja CNC Легура 5 T Задните Одредување Блок во Собата за 1/5 HPI Baja 5b св Rovan Кралот Мотор
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Кога ќе превозот на стока?
Обработка на време е 5 дена или помалку,тоа значи дека оваа стока е во акции,може да се испрати во рамките на 2-3 работни дена.
Обработка на време е 7 дена,што значи дека стоката е помалку во акции,секогаш може да бидат испратени во 3-5 работни дена.
Обработка на време е повеќе од 7 дена,што значи дека стоката се пред-продажба,откако во парк,ќе организираме shippment како е можно поскоро.
Сите предмети се испраќаат по висок квалитет се тестира.
2.Како наскоро ќе парцела пристигне во моите раце?
Хонгконг Пост Воздух Пошта е нашиот прв избор.Во Русија,12-25 работни дена.
Во Европа,Северна Америка,Јужна Азија,Океанија во рок од 10-15 работни дена,Дури и некои пати помалку од 10 дена.
Во јужна Америка,блискиот исток,Африка секогаш цена 10-20 работни дена.
DHL/ТНТ,3-5 дена,Fed Ex,5-7 работни дена.
Сите parcle имаат следење на број.
3.Зошто вашиот DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/EMS толку евтини?
Цената ќе видете секогаш содржи Кина Пост Воздух Mail Превозот цена.Значи, вие треба само врвот-up малку да се добие DHL/ТНТ/ФЕДЕКС превозот service We се една фабрика,Секојдневни ние испрати многу парцели.Експрес компании ни покаже најдобра цена.
4.Колку за царина данок?
За Кина, Воздухот Пост Mail (Хонгконг)Ер Mail и ЕМС парцели,ние секогаш се декларирани како ПОДАРОК и вкупната цена секогаш 20 или 30ретко се слушне од клиентите на кои треба да платите дополнителни давачки или даноци.
За DHL/ТНТ/ФЕДЕКС,ние секогаш го прогласи реално име на производ, но ретко вкупната цена да се избегне вашиот можеби царина(освен Германија,Луксембург,Белгија,овие counries ние ќе го прогласи цената како што купувачот toyal платени)
5.Она што морам да го внимание?
DHL/TN/ФЕДЕКС не може да се достави до P. O. КУТИЈА,па ако вашиот добиваат адреса е П О КУТИЈА,ве молиме да обезбеди друга адреса, доколку сакате да изберете DHL/ТНТ/ФЕДЕКС услуга.
За руски клиенти,pls се обезбеди вашето име и презиме(презимиња+name+patronymic) за да се избегне поштата проблеми.
За Северна Европа потрошувачи,како што се шведска,швајцарија,Норвешка и др.,Ве молиме да се обезбеди целосна името, на само затоа што ако само еден збор за примачот име на вашиот поштата ќе ја врати пратката.
6.Што да правам кога долго време помина уште не се парцела?
На sitiation секогаш се случи со пост воздух mail,кога ќе го најдете вашиот парцела следење на број на информации покажува лево Кина(Хонгконг) и нема информации за вашата локална пост веб-сајт,вашиот парцела сега е на патот на вашата земја,или пристигна во вашата земја beacause вашата локална скопска премногу зафатени за да ја ажурирате информации.pls бидете трпеливи.Ви благодариме.Кога приемот време помалку од 10 дена лево и сеуште не се парцела,pls контактирајте со нас,ние ќе се прошири и на приемот за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и да се обиде да slove,Откако било вести,ние ќе ти konw во времето.
7.Колку за Повратни информации?
Ако најдете нешто да те направи несреќен,pls дозволете ни да знаеме пред да ја напуштат повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,се додека проблемот реши Сите ние направите е да ви послужи,и да бидете задоволни.Значи Ние се надеваме дека можеме да го добиете вашиот 5 Ѕвезди postive повратни информации.Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да обезбеди совршена производи,среќен шопинг искуство и да ужива во услугата.

Всичко за продукта

Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
Периферни Устройства За Дистанционно Управление/Устройства:
Дистанционно Управление
За Тип Превозно Средство:
Bajas
Атрибути пълно с:
Двигатели
Актуализация На Части / Аксесоари:
механизъм
Материал:
Метални
Принадлежности За Инструменти:
Боядисаната
RC Parts & Ркц:
Двигатели
Технически параметри:
Стойността на 3
Номер На Модела:
85178
търговска марка:
Блантблунг