.

Диамантена мозайка пълен Диамант бродерия вълк магическа Диамант кръст бод Crystal кръгла брилянтен комплекти декоративни unfinish

Диамантена мозайка пълен Диамант бродерия вълк магическа Диамант кръст бод Crystal кръгла брилянтен комплекти декоративни unfinish

9.79
BGN 8.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


Совет : 1. Нашите дијамант сликарство е без рамка .
2.тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе
3. Доволно смола дијаманти.
4. Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка.
Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
Стап вежба област : 100% круг копар
Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 477 DMC Сопствени Бои Фото : Ние може да се сопствени-направи дијамант слика за вас. Ако моделот и големината не е задоволи вас во ourstore. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација!!
Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!
Она што е DIY дијамант сликарство?
Дијамант сликарство е нов популарни производи. тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни.Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни. Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Транспорт Нашите производи се од Кина. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки.

Всичко за продукта

Размер:
20x25cm bag packing, 20x25cm box packing, 30x38cm box packing, 40x50cm box packing, 50x64cm box packing, 60x75cm box packing
Рамка:
No
Вид На Модела:
Домашни любимци
Стил:
На европейския и американския стил
Форма:
Единична стая
Материал:
Смола
Воспользуйся:
Модел
Област Оклейки:
Пълен
Форма На Диаманта:
Кръг
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Външната Опаковка:
Цветна Кутия
Брой цветове:
1-30
търговска марка:
Хомлиф
вътрешна детайл от комплекта:
частици смола, основна тъкан, инструмент