.

ZY САМ елегантен пълна планински кристал цвете с лупа лупа монокль САМ шевни инструменти

ZY САМ елегантен пълна планински кристал цвете с лупа лупа монокль САМ шевни инструменти

18.88
BGN 18.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

ZY DIY Домот Полн Кристал Цвет Зголемувачот лупа Monocle DIY Шиење Алатки моден додаток : MB-030 Домот Полн Кристал Цвет Зголемувачот лупа Monocle DIY Шиење Везана боја : злато-бриши / сребро-бриши / сребро-црвена / сребро-сина материјал : rhinestonec + monocle + LED пакување : анти-се тресат кутија + пластична кеса Злато јасно
Сребро јасно
Сребро Црвена
Сребро Сина

Всичко за продукта

Тип:
Увеличително стъкло
Воспользуйся:
Влюбен
Материал:
Сплав