.

Направи си САМ diamond Живопис Cross Stitch round пробийте Decor ръкоделие 5D диамантена бродерия възрастна двойка къпане Коледен подарък AA324

Направи си САМ diamond Живопис Cross Stitch round пробийте Decor ръкоделие 5D диамантена бродерия възрастна двойка къпане Коледен подарък AA324

15.15
BGN 12.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе. Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод Боја Количина : 10-45 Бои. Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е 100% целосна дијамант везови Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки. Продавница линк : https : //www..com/store/2853069

Всичко за продукта

Размер:
20x30cm, 30x40cm, 40x50CM, 50X65CM, 55X70CM
Вид На Модела:
Портрет
Стил:
Европа
Форма На Диаманта:
Кръг
Материал:
Смола
търговска марка:
Дали Лойе
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Външната Опаковка:
хартиена торбичка
Област Оклейки:
Пълен
Брой цветове:
30-45
Зона На Пробиване:
ромбовидная форма:
Снимка на кръгли Диаманта
Воспользуйся:
Предмети От Първа Необходимост За Дома / Декорация
Тема:
Портрет
Име На Продукта:
Диамантена Живопис Кръст Бод