.

5d сам диамантена бродерия бреза гора кръст бод мозайка пълен Диамант живопис лебед през цялата ръкоделие занаят декор Пшины F503

5d сам диамантена бродерия бреза гора кръст бод мозайка пълен Диамант живопис лебед през цялата ръкоделие занаят декор Пшины F503

25.84
BGN 16.00 -38 %

Сума
Налично за поръчка


Повеќе стилови за вашиот изберете :
Декорација Детали :
Canvas Size(големина на слика+бела назад големина) : 26*46cm/40*80см/50*100cm/60*120cm/70*150cm (можеби 2 CM грешка)
Големина на слика : 20*40cm/ 30*70cm/40*90cm/50*110cm/60*140cm (можеби 2 CM грешка)
Ние гарантираме за соодветен број на Смола Круг rhinestones ИЛИ Квадратни вежба за вас изберете
Овој производ не содржи рамки
Ставете Опсег : Целосна дијамант ( целата слика треба да се минатото,според сликата )
За боја : Поради светлина, различни компјутерски монитор,можеби бојата на фото преземено малку се разликува од вистинскиот објект.Ве молиме погледнете го стоки, всушност, се примени .На следете ги сликите се само за вашиот референца.Ви благодариме за вашето разбирање.
Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, сакате да имате среќен шопинг, ви благодариме! Слики Детали : 5d diy дијамант везови Борови шуми крстот бод мозаик Целосно Дијамант сликарство swan круг Везана занает оркестарот Pshiny F503 Големина детали : Повеќе предмети за можете да изберете : Кристал детали : Како да го користите : Како да се заштитат платно по завршена : Како да пакување : Превозот и Плаќање и Повратни информации :
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.
За Превозот : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45-60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе следење на пратката, како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Враќање&Наплата 1. Можете да контактирате со нас за да се врати или рефундирање на 7 дена по добивање на објектот. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот . 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . За Повратни информации Доколку сте задоволни со нашата служба и како нашиот производ,pls ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Многу го ценат тоа. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Всичко за продукта

Размер:
canvas size 40x80cm, canvas size 50x100cm, canvas size 60x120cm, canvas size 70x150cm, canvas size 26x46cm
Стил:
Европа
търговска марка:
ПШИНЫ
Брой цветове:
1-30
Форма На Диаманта:
Кръг
Външната Опаковка:
Цветна Кутия
Материал:
Смола
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Област Оклейки:
Пълен
Вид На Модела:
Домашни любимци
диамантена живопис:
5d сам Диамант живопис
НАПРАВИ си САМ диамантена живопис кръст бод:
диамантена бродерия бреза гора лебед
Направи си сам диамантена живопис със собствените си ръце:
Пълен квадрат или смола през цялата планински кристал
диамантена живопис, ръкоделие:
5D сам диамантена бродерия
Име 1:
5d сам диамантена бродерия бреза гора кръст бод мозайка пълна
Име 2:
Диамантена живопис лебед кръг квадрат ръкоделие занаят декор F503
диамантена бродерия:
Диамантена бродерия Лебед
Диамантена бродерия 5D кръг:
F503
diamond мозайка кораб:
5D диамантена бродерия паун