.

PSHINY 5D САМ Диамант бродерия градина живописен начало декор от снимки кръг или квадрат, планински кристал, диамант живопис кръст Стич

PSHINY 5D САМ Диамант бродерия градина живописен начало декор от снимки кръг или квадрат, планински кристал, диамант живопис кръст Стич

31.30
BGN 16.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка


100% слика треба лепило rhinestones Овој производ не содржи рамки Платно Големина (слика + празно) : 26 Х 46 СМ , Големина на Слика : 20 X 40 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 45 X 80 CM , Големина на Слика : 35 X 70 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 55 Х 100 СМ , Големина на Слика : 45 X 90 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 65 X 120 СМ , Големина на слика : 55 X 110 CM (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 70 Х 140 СМ , Големина на Слика : 60 X 130 CM (можеби 2 CM грешка) Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме!
Смола Кристал детали :
Плоштад Кристал :
Платно детали :
Алатки :
Големина на екранот :
Како да го користите :
Кутија за пакување :
Како да се купи :
Пред исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. 1. Нашата компанија ги презема следниве чекори : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите корисници во светот. Ние немаме минималната граница за сите производи. Трговија на големо : Ние прифаќаме сите трговија на големо клиенти низ целиот свет. Да се отстрани инвентар притисок, партијата ние сме повеќе од или еднаква на 2 компјутери . Ако сакате голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара цената на големо, транспорт на владата, и така натаму. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Испорака Агент : Ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди испорака на услуги агент за вас. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот адреса на информации кога се тргува, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не се понудени за да се направи нешто штетно за интересите на вашето однесување. Ако вашата земја и регионот во земјата не е бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, Ние ќе ви даде најдобар метод. 2. Транспорт : Нашите производи се од Кина копното. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, вообичаено, пристигнуваат во 7 до 50 дена. Во ретки случаи, тоа го одложи тоа зависи од времето и брзината на вашата земја Помине и стоки. Кога стоката се испраќа, ние активно ќе ги следат вашите производи, транспорт држава. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, на производот ќе биде предаден во 15-30 дена. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови да дојдат во вашата земја и поштенски код одложување на испраќањето систем локалните поштата и така натаму. Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена. 3. Го оценувате : Откако стоката да пристигне во вашата земја, тоа може да произведе одредени стапки во некои земји. Овој дел на цена да се плати. Ние ќе го означи тоа како подарок или пониска вредност на стока за вас да се спаси дел од царински давачки. 4. По продажбата на услугата : Сите производи што се продаваат се строго проверени. Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена. Ве молиме, направете фотографии и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. 5. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако сте задоволни со вашиот објектот, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со, наместо на поднесување на негативни преглед . Ви благодарам многу. PSHINY 5 D DIY Дијамант везови градина сценско дома декор 100% Слики круг или квадрат кристал Дијамант сликарство крстот stich.

Всичко за продукта

Размер:
Canvas Size 45X80 CM, Canvas Size 55X100CM, Canvas Size 65X120CM, Canvas Size 70X140CM, Canvas Size 26X46 CM
Стил:
Европа
търговска марка:
ПШИНЫ
Брой цветове:
1-30
Форма На Диаманта:
Кръг
Външната Опаковка:
Цветна Кутия
Вид На Модела:
Етап
Материал:
Смола
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Воспользуйся:
Модел
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Област Оклейки:
Пълен
Име На Продукт 1:
5D САМ Диамантена бродерия градина живописен начало декор
Наименование На Продукта 2:
100% от снимки кръг или квадрат, планински кристал, диамант живопис кръст Стич
Името На Стоката 3:
Диамантена бродерия живописна
Наименование На Стоките 4:
Диамантена Живопис Живописна
брой:
Ле-738