.

1 опаковане. смесени метални Многоразмерные игла облекло шевни игли шевни инструменти

1 опаковане. смесени метални Многоразмерные игла облекло шевни игли шевни инструменти

2.22
BGN 2.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификација :
Материјал : Метал
Нето Тежина : околу. 12g
Боја : Како на сликата прикажани
Пакет Содржина :
1 Пакет Игли
Функција :
Сосема нов и висок квалитет.
Таа има различни големини на игли,можете да изберете големина сакате.
Одлична алатка за шиење.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ви благодариме за разбирањето!

Всичко за продукта

Материал:
Стомана
Воспользуйся:
Бродерия
търговска марка:
ДОНЬЯМИМИ
Тип:
Карфици И Игли