.

Голяма Катушечная моталка индустриални шевни машини JUKI, BROTHER SINGER CONSEW grey

Голяма Катушечная моталка индустриални шевни машини JUKI, BROTHER SINGER CONSEW grey

BGN 22.22

Сума
Налично за поръчка


ИНДУСТРИСКА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ - ГОЛЕМИ BOBBIN WINDER ДЕЛ#259431
Опис :
Тешки Bobbin Winder за индустриски машини за шиење. Одлична за сите единечни или двојни игла lockstitch машини. Оваа winder е издржлив и ќе трае со години. Многу лесно да се инсталира.
Детали :
3" Дијаметар Диск Тркало Ќе се вклопуваат речиси сите единечни или двојни игла lockstitch машини. Трајни/ долготрајни. СИВА БОЈА

Всичко за продукта

Тип:
Комплекти Инструменти
Материал:
неръждаема стомана
Воспользуйся:
шевна машина
Тип:
Комплекти Инструменти
Материал:
неръждаема стомана
Воспользуйся:
Друго
Модел:
Бобина моталка 3 диаметърът на грей
MPN:
ЧАСТ#259431 ИЛИ 295463
UPC:
не се прилага