.

32 бр. / лот прижимные лапи за шевни машини за домакински шевни прижимные лапи комплекти за певица на брат си Джуки Кенмора

32 бр. / лот прижимные лапи за шевни машини за домакински шевни прижимные лапи комплекти за певица на брат си Джуки Кенмора

60.48
BGN 42.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка

АНГЛИСКИ ИНСТРУКЦИИ.
Тоа се вклопат за повеќето од домашни ниска месо тело машина за шиење, pin-от на presser нога е 6 MM.
кога ќе се направи ред, ве молиме проверете ur машина внимателно .
Квалитетот споредба (КИНА &ТАЈВАН КВАЛИТЕТ)
Превозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см. 2) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со Даноци Бесплатно или Пониски давачки при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска ЦАРИНЕЊЕ вредност; ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Враќање и Замена Политика 1) По приемот на пратката во рок од 5 работни дена, за каква било причина не сте задоволни со нашата предмети, можете да контактирате со нас за да побарате враќање или размена на друг објект. 2) Пред да се врати објектот назад, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Внимание : Враќање поштарина ние не се одговорни; Кога се врати ве молиме бидете сигурни дека објектот е оригинален, како што испраќа, и тоа нема да влијае на вториот продажба. Повратни информации Политика Нашата продавница зема клиентот повратни информации многу сериозно. Позитивни повратните информации се многу ценета и ќе бидат беше возвратено. Ние разбираме дека повремено проблеми се јавуваат. Ако имате било какви проблеми со купување или испорака, ние ќе го ценат, ако може да не контактирате. Ние сме посветени услуги на клиентите тим дека ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Всичко за продукта

Тип:
Комплекти Инструменти
Материал:
неръждаема стомана
Воспользуйся:
шевна машина
Име аксесоари:
Прижимная лапка
Област на приложение:
шевна машина
Приложимо място:
Домакинство
Използването на аксесоари:
Многофункционална шевна машина
Модел:
CY-032
Псевдоним на продукта:
Определяне костюм за краката
Място на произход на стоките:
Zhejiang
Размер:
Long 23.5CM wide 20CM high 2.7CM (mm)