.

ЧАСТ ОТ АГРЕГАТ СКОБА НАПРЕЖЕНИЕ ДЪРВОРЕЗБА NAKAJIMA 280L#240446

ЧАСТ ОТ АГРЕГАТ СКОБА НАПРЕЖЕНИЕ ДЪРВОРЕЗБА NAKAJIMA 280L240446

BGN 18.40

Сума
Налично за поръчка


Бренд Нови NAKAJIMA 280 L ИГЛА ТЕМА ТЕНЗИЈА ЗАГРАДАТА се ЗАВРШИ
ДЕЛ# 240446
Ако имате било какви прашања, или не ја видите вашата машина наведени, ве молиме обратете се на еден од нашите пријателски, двојазичен (македонски и шпански) продажбата на персоналот или на еден од нашите експертски механика (во комбинација со искуство од над 50 години), на следниве :
Остри Материјали За Шиење
PO Box 41721
Лос Анџелес, CA 90041
Бесплатниот : 800-225-2983
Телефон : 323-264-6200
Facsimile : 323-780-2889 е-пошта : ве Молиме e-mail преку e Bay систем (или погледнете го нашиот директно e-mail адреса за да испратите фотографии, итн.) на или 1) во нашата e Bay Продавница Банер (на горниот дел на нашиот главна Страница да се правото на нашите сина лого), или 2) во Превозот и Прашања Поле (на лево во близина на дното на нашата продавница Категории колона).

Всичко за продукта

Тип:
Комплекти Инструменти
Материал:
неръждаема стомана
Воспользуйся:
шевна машина
Тип:
Комплекти Инструменти
Материал:
неръждаема стомана
Воспользуйся:
Друго
MPN:
не се прилага
UPC:
не се прилага