.

ПОДКРАНОВА ГРЕДА КАЛЪФ ADLER 69-373, 69 КЛАС, 69-FA-373, 1296 # 069-00-578-4

ПОДКРАНОВА ГРЕДА КАЛЪФ ADLER 69-373, 69 КЛАС, 69-FA-373, 1296 069-00-578-4

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка

На оваа листа се за Сосема Нов Висок Квалитет Bobbin Случај за АДЛЕР 69-373, 69 КЛАСА, 69-ФА-373, 1296 Машини за Шиење. Овие bobbin случаи имаат 9mm отворање.
Bobbin случај број : # 069-00-578-4

Всичко за продукта

Тип:
Комплекти Инструменти
Материал:
неръждаема стомана
Воспользуйся:
шевна машина
Тип:
Комплекти Инструменти
Материал:
неръждаема стомана
Воспользуйся:
Друго
Продукт:
Бобина
MPN:
069-00-578-4PS
Занаят:
Шиене
UPC:
не се прилага