.

Мъжки Ежедневни С Дълъг Ръкав Slim Fit Размер Цип Качулки Hoody Яке На Горно Облекло

Мъжки Ежедневни С Дълъг Ръкав Slim Fit Размер Цип Качулки Hoody Яке На Горно Облекло

15.82
BGN 11.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


11015 нов производ Ова топло outerwear маскирани sweatshirt карактеристики патент, тенок одговара дизајн и долги ракави, која е моден подарок за вашето момче или сопруг.
Тип : Маскирани Sweatshirt
Пол : машки
Sleeve Стил : Редовна
Материјал : Памук, Полиестер
Облека За Нега : Рака-Измијте
Затворање Тип : Патент
Sleeve Должина : Долги Ракави
Стил : Мода
Годишни Времиња : Зима, Есен
Карактеристики : Патент Грб, Долг Ракав, Тенок Одговара, Корејски Стил
Големина Детали
[Нашите Големина M] Биста : 100cm/39.37", Рамо : 41cm/16.14 и делови", Ракав : 62cm/24.41", Должина : 67cm/26.38" (Прибл.)
[Нашите Големина L] Биста : 104cm/40.94", Рамо : 42cm/16.54", Ракав : 63cm/24.80", Должина : 68cm/26.77" (Прибл.)
[Нашите Големина XL] Биста : 108cm/42.52", Рамо : 43cm/16.93", Ракав : 64cm/25.20", Должина : 69cm/27.17" (Прибл.)
[Нашите Големина 2 XL] Биста : 112cm/44.09", Рамо : 44cm/17.32", Ракав : 65cm/25.59", Должина : 70cm/27.56" (Прибл.)
[Нашите Големина 3 XL] Биста : 116cm/45.67", Рамо : 45см/17.72", Ракав : 66cm/25.98", Должина : 71cm/27.95" (Прибл.)
Нашата Големина 4 XL] Биста : 120cm/47.24", Рамо : 46cm/18.11", Ракав : 67cm/26.38", Должина : 72cm/28.35" (Прибл.)
Нашата Големина 5 XL] Биста : 124cm/48.82", Рамо : 47cm/18.50", Ракав : 68cm/26.77", Должина : 73cm/28.74" (Прибл.)
Нашата Големина 6 XL] Биста : 128cm/50.39", Рамо : 48cm/18.90", Ракав : 69cm/27.17", Должина : 74cm/29.13" (Прибл.)
Забелешки :
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакет Се Вклучени :
1 x Маскирани Sweatshirt

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
търговска марка:
SANWOOD
Дължина ръкав(см):
Пълен
Дебелина на:
Дебел
Тип На Затваряне:
Светкавица
Стил Ръкави:
Редовен
Материал:
Памук
Дължината На Дрехата:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Затворен:
ДА
Подвижен Детайл:
Няма
Тип:
Строен
Номер На Модела:
8818662
Пол:
Мъже
Тип Елемент:
Свитшоты