.

високо качество на MONTE MOUNT Business pen luxury school Office канцеларски материали roller pen рекламна метална Роликовая химикалка писалка Зареждане

високо качество на MONTE MOUNT Business pen luxury school Office канцеларски материали roller pen рекламна метална Роликовая химикалка писалка Зареждане

9.44
BGN 8.00 -15 %

Сума
Налично за поръчка


Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.
Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 5 дена по comfim плаќање. И сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ние нудиме 3 превозот метод како што е подолу : 1.Кина пост пошта Ќе потрае околу 5~9 недели,Ние ќе брод за слободни многу земја со Кина пост mail.или 2.DHL Ќе се 5 - 7working дена,треба да ја плати превозот цена. 3.EMS Ќе се 7-12working дена,треба да ја плати превозот цена.
Враќање & наплата :
Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации , pls контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори. Ве молиме контактирајте не преку порака , e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања. Ве молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети. Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување, па ако има нешто да се направи сте незадоволни (вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа), ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Всичко за продукта

Тип:
гел химикалка
Точка Запис:
0,7 мм
Номер На Модела:
3358
Тип на мастилото гелевой дръжки:
Течни Мастила
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Материал:
Метални
Характеристика на мастило гелевой дръжки:
Нормален
Намалява Или Не:
No
търговска марка:
MONTE MOUNT