.

дръжка caneta cats escritorio canetas lapices гел животни училищен материал эсколар стационарен canetas criativa kawaii boligrafos

дръжка caneta cats escritorio canetas lapices гел животни училищен материал эсколар стационарен canetas criativa kawaii boligrafos

2.48
BGN 2.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


Поврзани производи
Фото шоу
1cm=0.39 инчен 1 инч =2.54 см
Топло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Чи

Всичко за продукта

Цвят:
Рамдом 3 бр.
търговска марка:
YOUQIWJ
Номер На Модела:
Pen-Канета
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Точка Запис:
0,4 мм
Намалява Или Не:
No
Материал:
Пластмаса
Тип на мастилото гелевой дръжки:
Гел-Мастило
Характеристика на мастило гелевой дръжки:
Нормален
Тип:
гел химикалка
Цвят:
Дръжка caneta котки
Произход:
Китай Иу
Опаковка:
Индивидуално OPP
Стил:
Карикатура caneta котки
Материал:
Гел-Канета
Характеристика:
Lapices gel
Приспособьтесь към тълпата:
Материал Эсколар
Тип Caneta:
Лаписы гел животни
Дръжка Канета стил:
болиграфос
Стил дръжки caneta:
Canetas criativa kawaii