.

5 бр./лот химикалки пъстри цветове сладък гъвкави химикалки за писане на многофункционален Kawai ученически пособия материал Эсколар

5 бр./лот химикалки пъстри цветове сладък гъвкави химикалки за писане на многофункционален Kawai ученически пособия материал Эсколар

10.70
BGN 5.00 -53 %

Сума
Налично за поръчка


Нарачки на повеќе од $5, ние слободно испратете Изненадување подароци !
[xlmodel]-[custom]-[8888]
5 Pcs/многу Ballpoint Пенкала Шарени Бои Симпатична Флексибилни Топката Пенкало Ballpoint пишување пенкало Мултифункционален Евтини-училиште-канцелариски
Канцелариски име : 0.7 мм креативни симпатична цртан филм мулти-боја топката-точка пен
Мастило бои : 6 бои во 1 ( Црвен Портокал Зелена Сина, Пурпурна Црна )
Големина : Околу 14 см
Пакет : 5 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ Материјал : Висок квалитет PP материјал Тежина : 15g Употреба : Студентот Канцелариски Подарок за Статистика Креативни Училиште Продавала 6-боја ballpoint пенкало, 0.7 мм, држи пенкало удобно, транспарентни пенкало, високо-квалитетни refills, пишување флуентност, мастило не е лесно да исчезнат, уникатен и иновативен дизајн, стилски, слободни боја, можат да бидат фатени во книгата, Многу креативни, секојдневно марка, работа и учење, учење неопходни
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[41645]
[xlmodel]-[custom]-[43724]
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА :
Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени
1. Ние ќе брод вашата нарачка од Стандард за Испорака / E-пакет / SF-пакет / Ер Mail на Кит Пост. Тоа обично трае околу 15-25 дена да пристигне во вашата дестинација. Некои оддалечени области и земји кои ќе се преземат за 25-45 дена.
2. Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк : www.17track.net/en/
3. Како по правило, ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Така можете да ни оставите порака, колку вредноста што сакате да ја пријават
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни се позитивни повратни информации (5 ѕвезди)повратни информации.
2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или направи било добро? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред тоа.Ви благодариме

Всичко за продукта

Тип:
Химикалка Химикалка
Точка Запис:
0,7 мм
Номер На Модела:
химикалки 0505b
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
джонвон Сатон
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Намалява Или Не:
No
Иновация:
ДА
химикалка химикалка:
Химикалки
многофункционална дръжка:
Училищните цветни дръжки
Луксозни химикалки:
Сладки дръжки
мультяшная дръжка:
евтини-училище-канцеларски материали
сладък канцеларски материали:
за училището
Kawai ученически пособия:
химикалка химикалка
ученически и канцеларски материали:
ученически пособия
ученически пособия-канцеларски материали:
stylo kawaii
Аксесоари за училище:
Нещата за училище
ученически пособия:
канцеларски материали за училище