.

caneta colorida pen caneta escritorio canetas lapices учебни инструменти материал эсколар стационарни Kawai флуоресцентни цветни дръжки

caneta colorida pen caneta escritorio canetas lapices учебни инструменти материал эсколар стационарни Kawai флуоресцентни цветни дръжки

3.49
BGN 3.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на мојот професионален канцелариски продавница
Сите наши производи се фабрички места
Поврзани производи
Answer : ___________________________ Note : 1.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см 2.Ве молиме овозможи 0-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. 4.Цел >200 долари, не треба платат дополнителна такса .ние брод од страна на DHL Fedex ТНТ итн слободно - освен некои земји. Ви благодариме за вашето разбирање ^_^ !
Производи покаже
Caneta colorida пенкало caneta escritorio canetas lapices училиште алатки материјал escolar стационарни kawaii флуоресцентни шарени пенкала
Вистински фото преземени од страна на нашиот тим
Пакет : 6 компјутери/торба

Всичко за продукта

Цвят:
Бял
Тип:
гел химикалка
Тип на мастилото гелевой дръжки:
Течни Мастила
Точка Запис:
1,5 мм
търговска марка:
YOUQIWJ
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Характеристика на мастило гелевой дръжки:
Нормален
Намалява Или Не:
No
Номер На Модела:
Канета колорида
Материал:
Пластмаса
Цвят:
6 бр./лот
Орин:
ИУ Zhejiang
Размер:
6.5 cm
Стил:
за деца
Тип caneta colorida:
Гел Ляписы учебни инструменти
Корейската функция caneta colorida:
Canetas lapices гел
По дяволите, сладък caneta colorida:
Сладък стильо болиграфос
Корейски стил caneta colorida:
Стационарни kawaii ученически пособия
Форма на caneta colorida:
Офис Caneta escritorio
Пакет:
Торбички За Инвестиция