.

GREENHOW 6 бр./лот гел писалка сладки дръжки canetas escolar канцеларски материали, канцеларски материали, ученически принадлежности papelaria 0275

GREENHOW 6 бр./лот гел писалка сладки дръжки canetas escolar канцеларски материали, канцеларски материали, ученически принадлежности papelaria 0275

6.29
BGN 4.00 -36 %

Сума
Налично за поръчка

Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : Пластични Мастило Боја : црна Димензии : 15cm Пакување Листа : 6 * Гел Пенкало Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!

Всичко за продукта

Цвят На Мастилото:
Черен
Тип:
гел химикалка
Номер На Модела:
А0275
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Характеристика на мастило гелевой дръжки:
Нормален
Тип на мастилото гелевой дръжки:
Гел-Мастило
Намалява Или Не:
No
Точка Запис:
0,4 мм
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
GREENHOW
Размер:
15cm