.

5 бр./лот GC1 Scaler Tips инструменти за зъболекар, стоматологичен инструмент стоматологично оборудване-ултразвукова Масштабирующий съвет съвет за KAVO

5 бр./лот GC1 Scaler Tips инструменти за зъболекар, стоматологичен инструмент стоматологично оборудване-ултразвукова Масштабирующий съвет съвет за KAVO

83.38
BGN 75.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


5pcs/многу GC1 KAVO Scaler Tips Алатки за Стоматолог Стоматологија Инструмент Стоматолошка Опрема Стоматолошки Ултразвучно Скалирање Совет Handpiece за KAVO.
1. Висок квалитет на стоматолошки scaler tips.
2. CE и ФДУ уверение.
3. Се извезуваат во целиот свет.
4.Пакување : 5pcs/многу.
5.Компатибилен со : KAVO .

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
търговска марка:
ФОРНДАКО
Съставка:
GC1 избелване на зъбите люспести съвет
Размер:
Moderate
НЕТНО ТЕГЛО:
10 г
Номер На Модела:
Съвети скалера GC1 KAVO scaler