.

3.5 x път лупа стоматологична операция на носа лупа led хирургически лекар операционна лупа

3.5 x път лупа стоматологична операция на носа лупа led хирургически лекар операционна лупа

60.80
BGN 58.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објект
Вовед :
Се препорачува за прв пат на корисниците и тоа е најлесниот loupe да се прилагоди на.
Тоа е најпопуларниот модел меѓу забите студентите и стоматолошки hygienists.
Таа има широко поле на гледање и великодушни длабочина на полето со висок доволно енергија за секојдневните дентални процедури
Answer : ___________________________ Note : оваа ставка е со Сребро ABS рамка + Црна Loupes
Спецификација :
Зголемување : 3.5 х
Работното растојание : 420mm
Длабочина на полето : 80mm
Поле на Гледање : : 60mm
Тежина : 52g
Висока резолуција оптички леќи
Агол на гледање : прилагодлив Очи interpupillary растојание : прилагодлив рамката е стабилна и во добар квалитет На loupe може да се користи заедно со нашите LED светла
Пакување Листа :
Главното стакло 1 секој
Корисна Заштитна футрола 1 секој
Инклузивното ткаенина за чистење 1 секој
Шрафцигер - 1 секој
Флексибилни Headband - 1 секој
Добредојдовте на нашата продавница! За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ви благодариме.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Избелване На Зъби
Съставка:
ABS-устройство
Размер:
Moderate
НЕТНО ТЕГЛО:
200гр
Номер На Модела:
AS-00201