.

Висока полиране сребърна гривна от неръждаема стомана 316L Византийската Куба брънка от веригата гривна красив мъжки наручный подарък бижута 23см*12mm

Висока полиране сребърна гривна от неръждаема стомана 316L Византийската Куба брънка от веригата гривна красив мъжки наручный подарък бижута 23см*12mm

22.38
BGN 20.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!
Бесплатен Превозот Нови Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир на Модни Мажите Biker Сребро Рак, СКОПЈЕ-162 US$ 32.99 /парче
Бесплатен Превозот Поставен Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир на Модни Мажите Biker Сребро Крокодил US$ 31.99 /парче
Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода Тешки Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Синџир на Модни Мажите Biker Сребро Ајкула US$ 32.99 /парче
Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода Кул Мажите Biker Сребро Стоножка Нерѓосувачки Челик Закачам Хривнија Накит СС-159 US$ 32.99 /парче
Бесплатен Превозот Храбри Тигар Кул Мажите не ' Рѓосувачки Челик Сребро Кастинг Животинско Нараквица, SS163 US$ 32.99 /парче
Бесплатен Превозот 2013 Нова Мода Кул Мажите Кастинг 100% од Нерѓосувачки Челик Кастинг Scull Хривнија SS154 US$ 32.99 /парче
2012 новодојдени, од Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит, Женска Нараквица, Fashoin Накит, Бесплатен Превозот и трговија на Големо US$ 6.99 /парче
Бесплатен Превозот на Големо 3 PCS Нов Дизајнер Домот на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Ткаенината Алка Хривнија Сребрена / Gold / Розово Злато US$ 11.99 /парче
Бесплатен Превозот на Големо 3 PCS Нов Дизајнер на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Ткаенината Алка Хривнија Сребрена / Gold / Розово Злато US$ 11.99 /парче
2013 Божиќ Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Handmafe Алки Отпадоци Мечки Шарм Хривнија за Жена Дами Закачам Девојка Freeshiping US$ 11.99 /парче
Мода Накит на Жените 316 L не ' Рѓосувачки Челик Прекрасна Шарени Малку Мечка Линк Синџир Нараквици за Девојка Бесплатен Превозот US$ 9.99 /парче
Бесплатен Превозот 2013 Божиќ Топла Продажба Накит Исцелување Магнетни не ' Рѓосувачки Челик Кристал Хривнија За Мажи Жени US$ 12.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Пол:
Мъже
Тип Инсталация:
Няма
Материал:
Няма
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Дължина:
23cm
Тип Обков:
Омар
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Формамодел:
Геометрична
Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Материал:
Неръждаема стомана 316L
Дължина:
23cm
Ширина:
12mm