.

TDIYJ високо качество диаметър 6 мм разход Bycicle висулка окачване за жени колан от естествена кожа гривни 6 бр./лот

TDIYJ високо качество диаметър 6 мм разход Bycicle висулка окачване за жени колан от естествена кожа гривни 6 бр./лот

BGN 15.98

Сума
Налично за поръчка


Име TDIYJ Висок Квалитет Пречник од 6 MM Мешани Bycicle Pendant Шарм за Жените Вистински Кожни Нараквици 6 Pcs/многу
Алуминиумски Материјал
Пакување OPP
MOQ 6pcs
Форма како на Слика
Боја на Сребро, Злато и Злато се Зголеми
Големина Пречник од 6mm
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
Одговара за Бразлетна :
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака. Сите производи преку Европскиот и Американскиот квалитет откривање сертификација, никел ослободување количина, спогодба со стандардот на Европа и сад, како што се олово, кадмиум и да се обезбеди проверка на сертификатот.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Дължина:
43cm
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Тип Обков:
Магнит
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
Пол:
Жени
Моторен Тип:
Веревочная Верига
търговска марка:
TDIYJ
Формамодел:
Кръг
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
EC
Материал:
Кожа
Функция:
Няма
Цвят:
разход
Тип Елемент:
гривна окачване
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Място на произход:
Например, на Си ен
Размер:
6mm Diameter
номер на продукта:
EC-149ABC