.

2 елемента елегантен детски разтегателен гривна жълто злато напълнена деца детска гривна с диаметър 50 мм

2 елемента елегантен детски разтегателен гривна жълто злато напълнена деца детска гривна с диаметър 50 мм

15.97
BGN 13.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка


Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!
Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓе
Ставка Опис
Состојба : 100% Сосема Нов ,никогаш не се носи
Материјал : 18k злато исполнет закачам
Кол : 50mm(2")
Ширина : 4mm
тежина : 11grams/по
количина : 2 парчиња
Квалитет : со висок
Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрни
Сите објектот со Убава бесплатен подарок кутија. Она што е исполнет злато
Злато Исполнет Накит е густа (за 25mil) солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полу-скапоцени метали од страна на напредни машински процес. Таа ги има сите голема карактеристики на цврстиот златен накит без цена . Ве молиме не се споредуваат злато исполнет накит да позлатен накит (обично само 3 мили слој) како што не постои споредба, злато исполнет е многу повеќе вредни и оцрни отпорни од позлатен. Тоа не шушка надвор, дупка или бојата. Тоа е исклучително долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот.
Злато исполнет накит е поекономична алтернатива за цврсти златен накит! Но, ве молиме да се свесни за тоа не е солидна златен накит!
Она што е начин да се грижи за злато исполнет
накит?
A. Користете памучна крпа за полски накит да се одржуваат чисти и светли.
Б. се Ангажирани во тешки рачна работа или земање на бања, се препорачува да се отстрани накит.
В. кога не се носи, ве молиме запечатување накит, за зачувување по користејќи памук или ткиво за да го избришете влага и нечистотија. е Electroplated, е уште еден чекор надолу во квалитетот.
Превозот
1. САД, трае околу 20-25days да пристигнат тука Преку Кина пост e Packet;
2. другите земји обично трае околу 30-45 дена да се вашата рака Преку Кина пост Воздух парцела , но Русија, Јужна Америка, Африка, обично трае околу 35-55 дена да се вашата рака;
3 . ние исто така нудиме 11-15 дена Преку Кина пост ЕМС Брза испорака, ако сакате да брод објектот преку овој метод во брзање, ве молиме пишете ни на првиот.
4.Ние брод вашата предмети во рок од 3-4 дена, откако доби расчисти исплата, ги исклучува викенд и празници. КАКО што сите знаеме, времето за испорака зависи од испорака Компанија и локалните обичаи/давачки, или временските услови, итн.се надевам дека ќе се разбере неконтролирано превозот време, ако не можете да примите објект во времето , ве молиме контактирајте со нас на прв и ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за што побрзо .
Враќање
Вашето задоволство е наш приоритет. Враќа се достапни во рок од 24 дена по објект е примена. Сите предмети МОРА да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат или да се измени. Ние не ги обесштетува се врати превозот обвиненија.
Повратни информации :
Вашето задоволство е најважно во нашиот бизнис! Откако ќе ги задоволи вашите објектот, ве молиме оставете ни Позитивни Повратни информации и висок НСД резултат, што е многу важно за нас! Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме на прво пред да замине било Неутрален или Негативен Фидбек. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви помогне во решавање на проблемот што е можно поскоро да се направи сте задоволство, јас длабоко верувам дека комуникацијата е најдобар мост за нас!

Всичко за продукта

Вид На Гривни:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Диаметър на:
50мм
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Инсталация:
Невидима Настройка
Номер На Модела:
B235
Материал:
Метални
Пол:
Момичета
търговска марка:
какакси
покритие:
Злато-цвят
Тип На Метали:
Позлатените Покритие
Пол:
дете, дете, момиче, момче, деца
Случайност:
Парти, рожден Ден, Коледа, подарък, фестивал
Размер:
50мм*4мм
Материал:
злато заполнило мед
Тип:
гривна, Гривни, бижута, подаръци, аксесоари
Отстъпка:
повече 3шт,ще получите отстъпка от 10%
Пакет:
Подарък кутия
Място на произход на стоките:
Yi Wu, Китай (Континентален)
Характеристика:
Високо Качество На Ниска Цена На Голям Запас От Безплатна Доставка