.

Оплетена кожа кабел Infinity Линк гривни, с изводи от неръждаема стомана и обков каишка за часовник, цвят неръждаема стомана, черен

Оплетена кожа кабел Infinity Линк гривни, с изводи от неръждаема стомана и обков каишка за часовник, цвят неръждаема стомана, черен

44.77
BGN 32.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Плетенка Кожа Кабелот Бесконечност Линк Нараквици, со Нерѓосувачки Челик Наоди и да се Види Бенд Clasps, од не ' Рѓосувачки Челик Боја, Црна
Големина : за 220mm долго, 8mm широк, бесконечност : 17.5x39mm.
Овие нараквици едноставен стил атмосфера, благородна и елегантен, услугата со извонреден квалитет истакнува вашата личност и статус. Убави нараквици се одличен подарок за вашите пријатели.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
BJEW-F047-03C
търговска марка:
пандахолл
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Стил:
Модерен
Тип Обков:
Лесен кука
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Геометрична
Пол:
Унисекс
Цвят на метала:
Цвят неръждаема стомана
Цвят:
Черен
единица за измерване:
5браслетов
Материал:
Кожа+Неръждаема Стомана