.

MELIHE син Кристал мъниста, гривни, гривни Сребърни Чар гривни за жени femme направи си САМ сватбени бижута SBR17

MELIHE син Кристал мъниста, гривни, гривни Сребърни Чар гривни за жени femme направи си САМ сватбени бижута SBR17

BGN 6.02

Сума
Налично за поръчка


Име : Szelan Сини Кристал Монистра Нараквици & Алки Сребро Шарм Нараквици За Жените femme Свадба DIY Накит SBR17 Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Lenth : 20cm Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
Формамодел:
Сърце
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Стил:
Модерен
Тип Обков:
Превключи ключове-закопчалка
Моторен Тип:
Змия Верига
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип Инсталация:
Настройка На Безеля
търговска марка:
МЕЛИХЕ
Пол:
Жени
Метални:
Екологично Чист Цинк Сплав
Цвят:
Сини Кристални И Стъклени Мъниста
Форма:
Кръг
Тегло:
48g
Случайност:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Номер На Модела:
SBR160255
Стил:
Мода, Этника, Винтидж,Ретро
Доставка:
Безплатна доставка
Състояние:
100% Чисто Нов