.

2017 нова реколта ти йога Индийски талисман бижута жените гривна ръчно изработени мода будистки Лотос Дзен гривни подаръци идея T479

2017 нова реколта ти йога Индийски талисман бижута жените гривна ръчно изработени мода будистки Лотос Дзен гривни подаръци идея T479

3.20
BGN 2.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


2017 нови гроздобер Нп Јога Индискиот маскота накит жените хривнија рачно изработени модни Будистички Lotus Зен нараквици подароци идеја T479
Добредојдовте На TAFREE Официјалната Продавница
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние треба 1-7 работни дена за да се подготват вашите нарачки според нашите бројни наредби секој ден, ве Молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 60 работни денови за испорака.
1.Продавачот за Испорака Метод : Цел>=5, со следење на број(Имаат International shipping информации надвор од Кина).
Цел имаат само следење на информации во Кина !!!
2.цел >=$ 120
Бесплатен превозот од СФ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина - SF-експрес
Околу 5-7 дена www.sf-express.com(Тоа е поевтино од други изрази.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се прилагоди на цена). Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса.
(Бесплатен превозот) :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.

Всичко за продукта

Вид На Гривни:
Гривни, Верижки И Връзки
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Мъже
Тип Обков:
С клешни Омар
Стил:
Реколта
Материал:
Стъкло
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Формамодел:
Кръг
Моторен Тип:
Звено На Веригата
търговска марка:
ТАФРИ
Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Дължина:
About 5 cm(Extra Chain)
стил гривна:
Художествена Картина Стъклен Кабошон Купол Гривна
метал, покрити с метал:
Антично Сребро / Бронз / Позлатени Глод
Размер:
About 16+5cm(extend chain)
Занаят:
Леене, Ръчна Изработка
Тегло:
About 16 g
Чар Във Форма:
Купола на кабошона 20 мм
MOQ:
1 парче
Случай:
ВСЯКА
Заглавие:
Индийски Талисман Ω Гривна