.

Мода кошница гривна-верига петолъчна звезда мъниста сърцето Чар гривни за жени, бижута Чар гривни B106

Мода кошница гривна-верига петолъчна звезда мъниста сърцето Чар гривни за жени, бижута Чар гривни B106

3.02
BGN 3.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка


Напомена : 1. Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас. 2. Мешани наредби за Поддршка на еден мешан наредби(Едно парче за секој тип е avaailable); ако цел повеќе од 150$, ние ќе испратиме преку DHL, Fedex или ЕМС. Исто така, ние може да ги прифати намалувањето на превозот 3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас на интернет, или да ни оставите порака преку Контакт Сега , ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Добредојдовте најдете повеќе ви се допаѓа! Ставка Детали : Големина Референца : ize случаен избор. Ве молиме, известете го вашиот големина кога ние ќе se Одржување и заштита : Пакет : Лесно Шопинг : Превозот : се Врати & Наплата Политика : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме Бесплатно Замени или целосна Наплата на вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Контакт со нас : За нас :

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Обков:
Омар
Вид На Гривни:
Гривни Шарма
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Моторен Тип:
Змия Верига
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Домашни любимци
Материал:
Метални
Тип Инсталация:
Няма
търговска марка:
УФИН
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
B106
Дължина:
17.5+5cm