.

мъже и жени, мода бижута унисекс модерен гъвкав гумен маншет Маншет маншет маншет за жени мъже спортен гривна

мъже и жени, мода бижута унисекс модерен гъвкав гумен маншет Маншет маншет маншет за жени мъже спортен гривна

2.21
BGN 2.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашиот продавница :
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!!!
Производ Екранот
Бесплатен Превозот Нови Унисекс Трендовски Силиконска Гума Флексибилни Wristband Зглоб Бенд Ткаенината Хривнија Алка За Жени Мажи Спортски Хривнија
Контактирајте со нас
Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 24hrs.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.
Како да се Цел
Ве молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка", по сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка "→"Купи од оваа продавачот", потоа го платат тоа.
Начин на плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Ако не знаете како да се плаќаат пари,
Ве молиме погледнете го линкот
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака
1) Ние брод во светот од DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, EMS, E-пакет, Кина Пост, и Сингапур Пост и така натаму.
2) Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по вашата исплата потврди.
3) Ако не го примите објект по 35 дена, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Повратни информации
1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации( 5 ѕвезди ) нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3) ве Молиме контактирајте со нас директно пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка!
4) Нашата најголема желба е да ги подобриме нашите услуги да се обезбеди дека имате добар шопинг искуство.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Гривни
Глоба или мода:
Модни модели
Вид На Гривни:
Гривни С Голограммами
Моторен Тип:
Проволочно-кабелна верига
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип Обков:
Перла-овкусител
Пол:
Жени
търговска марка:
YYW
Формамодел:
Геометрична
Тип Инсталация:
Няма
Тип На Метали:
Няма
Номер На Модела:
797946497797
Материал:
Силикон
Дължина:
7.9Inch
Тип елемент Пульсеры:
пульсеры
Размер:
2x11mm
Тип:
Гривни, Гривни
Предмет на:
гривна-пазител
Глоба или мода:
Модни модели
Подходящ за:
Семейство, Любовник, Приятел
Стил:
Модерен
Цвят:
повече цветове за избор
Предмет на:
силиконови гривни